ZĘBY MLECZNE I STAŁE

Leczenie zębów

Zęby mleczne.

Wciąż panuje błędny pogląd, że zębów mlecznych nie trzeba leczyć. Wiele osób uważa, że zęby mleczne stanowią jedynie etap przejściowy uzębienia. Obecnie wiemy, że zdrowe zęby mleczne pozwalają uniknąć chorób zębów stałych i wad zgryzu. W naszych gabinetach leczymy zęby nawet najmłodszym naszym Pacjentom. Dzieci podczas wizyty mogą wybrać kolor plomby, przez co poniekąd współuczestniczą w wypełnianiu zęba.

Zęby stałe.

Stomatologia zachowawcza zębów stałych obejmuje zapobieganie i leczenie próchnicy zębów. Dlatego w naszych gabinetach szczególną wagę przykładamy do profilaktyki i leczenia zębów stałych u dzieci. Wiemy jak ważna jest wczesna diagnoza i prawidłowe leczenie, tak aby zęby stałe służyły nam przez długie lata. Aby ten cel osiągnąć wykorzystujemy najnowsze technologie, takie tak radiowizjografia, mikroskop czy abrazję powietrzną oraz najnowocześniejsze metody leczenia i materiały kompozytowe najwyższej jakości.

Pełna gama barw wypełnień pozwala na uzyskanie znakomitych efektów estetycznych.

Po każdej wizycie nasi mali Pacjenci dostają drobne upominki, a po zakończeniu leczenia dyplomy !

 

 

 

CENNIK

Wypełnienie zęba mlecznego

110 - 130 zł

Wypełnienie zęba stałego

od 130 zł

Znieczulenie do zabiegu

30 zł

Znieczulenie "The Wand"

50 zł

Znieczulenie przy użyciu urządzenia komputerowego

PŁATNOŚCI

Za wszystkie zabiegi wykonywane w naszych gabinetach można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub w systemie ratalnym MEDIRATY.