Od momentu powstania naszego studia stomatologii skupiamy się na dostarczaniu naszym pacjentom najwyższej jakości usług. Dlatego też zadbaliśmy o odpowiednie wyposażenie – do realizacji zabiegów wykorzystujemy nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia i urządzenia. W efekcie możemy przeprowadzać nawet skomplikowane zabiegi, takie jak leczenie kanałowe w pełni bezboleśnie. Rozumiejąc, jak stresującym doświadczeniem dla wielu osób, jest wizyta u stomatologa, zapewniamy możliwe najbardziej komfortowe warunki. O odpowiednią atmosferę dbają nasi pracownicy, którzy wyróżniają się podejściem pełnym zrozumienia dla potrzeb pacjentów.

Podjęte przez nas działania przyniosły efekty. W trakcie 16 lat istnienia studia stomatologicznego Skrzat zyskaliśmy zaufanie licznych pacjentów. Wielu z nich w uznaniu dla wysokiej jakości wykonywanych zabiegów oraz przyjaznej obsługi, od lat korzysta z naszych usług stomatologicznych. Wzrost zainteresowania naszą ofertą pozwolił nam otworzyć nowy gabinet. Dzięki temu pacjenci ze wszystkich części Krakowa mogą bez większych problemów szybko dostać się do jednej z prowadzonych przez nas placówek. Z naszych usług skorzystać mogą jednak nie tylko klienci indywidualni, zajmujemy się bowiem również obsługą dentystyczną firm. Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą w tym zakresie zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy warunki współpracy.

 • Przyjaźni lekarze
 • Bezbolesne zabiegi
 • Wybielanie BEYOND
 • Karty Rodzinne
 • Bezpłatny parking
 • Krótkie terminy
 • Obniżki i promocje
 • Gwarancja satysfakcji
 • Dostępność dla niepełnosprawnych
 • Nowoczesny sprzęt
 • Najlepsze materiały
 • Radiowizjografia na miejscu

Zespół naszych lekarzy

Zespół naszych asystentek

Marta Bąkowska
Asystentka stomatologiczna

Marta Bąkowska

korony mosty porcelanowe kraków
Higienistka stomatologiczna

Marta Jarosz

korony mosty porcelanowe kraków
Asystentka stomatologiczna

Renata Kownacka

Asystentka stomatologiczna

Paula Stachurska

Asystentka stomatologiczna

Monika Socha

Asystentka stomatologiczna

Sylwia Książek

Asystentka stomatologiczna

Marta Przeniosło

Higienistka stomatologiczna

Weronika Zamulińska

Technicy radiologii

Technik Elektroradiolog

Kamil Haras

Nasze rejestratorki

Rejestratorka ul.Miłkowskiego 23

Karolina Tylek

Rejestratorka os.Oświecenia 47D

Natalia Sieńko

Rejestratorka os.Oświecenia 47D

Elżbieta Piskorz

Rejestratorka os.Oświecenia 47D

Julia Golonka

Rejestratorka os.Oświecenia 47D

Aleksandra Kononow

ortodonta kraków
2002

Otwarcie pierwszego gabinetu

W listopadzie otworzyliśmy pierwszy Gabinet w przychodni na osiedlu Oświecenia 44. Od początku gabinet był nastawiony na leczenie najmłodszych Pacjentów.
2009

Druga lokalizacja

W czerwcu uruchomiliśmy druga placówkę przy ul. Miłkowskiego 23, na Ruczaju w Krakowie. Duże pomieszczenia, 2 unity stomatologiczne i piękne, bajkowe malunki na ścianach sprawiły, że miejsce to stało się ulubionym gabinetem dzieciaków.
2016

Nowy Gabinet - nowe możliwości

W październiku 2016 roku otworzyliśmy trzecią placówkę na osiedlu Oświecenia 47D. Nowoczesny design i sprzęt z włoskiego koncernu CEFLA - producenta unitów STERN WEBER zapewniają nam niezawodność działania, a sprawdzeni, doświadczeni lekarze pozwalają utrzymać dotychczasowy wysoki standard leczenia.
2017

Kolejny (już piąty) unit w naszych gabinetach

W sierpniu w gabinecie na os. Oświecenia 47D zamontowany został kolejny unit stomatologiczny. Zwiększyło to nasze możliwości leczenia Pacjentów i skróciło czas oczekiwania na wizytę.
2021

Zmiana lokalizacji i rozbudowa

W grudniu 2020 gabinet na os. Oświecenia 44 został zamknięty, aby po 5 miesiącach, w maju 2021 roku przenieść się do nowego lokalu przy os. Oświecenia 46. Nowy unit stomatologiczny marki ANTHOS A3+ i rentgen panoramiczny Carestream CS9000 na miejscu, usprawniły pracę i komfort dla Pacjentów.