REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIA W ORTODONCJI

Invisalign Kraków

To rewolucyjna technologia stosowana w leczeniu ortodontycznym. Aparat Invisalign to silikonowe, prawie niewidoczne nakładki zamiast metalowych zamków i drutów. Budowa ich sprawia, że łatwo możesz je wyjmować zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Jeśli marzysz o prostych zębach, ale Twoja praca albo tryb życia nie pozwalają Ci na tradycyjny aparat ortodontyczny - aparat Invisalign jest właśnie dla Ciebie.

Jak działa Invisalign®?

Metoda Invisalign koryguje ustawienie zębów poprzez wywieranie kontrolowanego nacisku na poszczególne zęby przez odpowiednią ilość czasu, co powoduje ich stopniowe i delikatne przemieszczanie się. Dzień po dniu, milimetr po milimetrze. Na kolejnych wizytach (zwykle o dwa tygodnie) lekarz wymienia noszone alignerów na nowe, o nieznacznie zmodyfikowanym ułożeniu. Ten proces jest powtarzany cyklicznie i trwa tak długo, aż zęby znajdą się na właściwych miejscach.

Leczenie Invisalign w 3 krokach

1) Na wizycie lekarz oceni stan Twoich zębów, oraz wykona skan 3D. Dzięki Skanerowi iTero Element lekarz Invisalign może wykonać szybki i precyzyjny skan 3D Twoich zębów i opracować plan leczenia przeznaczony specjalnie dla ciebie.

invisalign kraków

Prostowanie zębów metodą Invisalign

ortodonta kraków

Nakładki wykonane specjalnie dla Ciebie

Skaner 3D iTero Element to gwarancja dokładności skanowania

Jedna opłata za całe leczenie

Bezpieczny dla szkliwa

PŁATNOŚCI

Za wszystkie zabiegi wykonywane w naszych gabinetach można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub w systemie ratalnym MEDIRATY.