Leczenie na kredyt? Czemu nie!

Leczenie stomatologiczne na raty dla dzieci i osób dorosłych

Komercyjne leczenie stomatologiczne u osób dorosłych, szczególnie w przypadkach silnie uszkodzonych zębów i konieczności przeprowadzanie skomplikowanych procedur, może okazać się bardzo kosztowne. Pomimo tego warto się na nie zdecydować, ponieważ zyskuje się pewność, że na przeprowadzenie zabiegu nie trzeba będzie długo czekać, co często ma miejsce przy wyborze leczenie refundowanego przez NFZ. Opłaty za leczenie stomatologiczne dzieci nie są zazwyczaj tak wysokie, jak koszty zabiegów wykonywanych u osób dorosłych. Zdajemy jednak sobie sprawę z tego, że nie należą one do najniższych. Szczególnie kiedy zachodzi konieczność przeprowadzanie poważniejszych zabiegów takich leczenie kanałowe lub też korekcja wad zgryzu. Dlatego przygotowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli Państwo zadbać o zdrowe uzębienia całej swojej rodziny, nie drenując jednocześnie swojego portfela — są nim MediRaty.

MediRaty umożliwiają uzyskanie dofinansowania na skorzystanie z usług medycznych, które następnie spłaca się w ratach. Nasz gabinet podpisał umowę, w efekcie czego zostaliśmy wpisani do rejestru firm, należących do systemu MediRaty (RATALNIE.COM S.A.). Pozwala to naszym pacjentom, preferującym rozłożenie na raty płatności za zabiegi stomatologiczne, skorzystanie z tego systemu.

Dlaczego warto skorzystać z sytemu MediRaty?

Skorzystanie z systemu MediRaty ma wiele zalet. Przede wszystkim daje możliwość sfinansowania nawet wyjątkowo kosztowych zabiegów stomatologicznych, takich jak np. wszczepianie kilku implantów bez konieczności wykładania jednorazowo sporych kwot, których zebranie dla wielu pacjentów mogłoby być trudne. Co więcej, wysokość rat oraz ich ilość ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu można łatwiej wynegocjować korzystne warunki spłaty.
Główne cechy, które wyróżniają system MediRaty, na tle innych systemów finansowania usług medycznych to:

• Formalności ograniczone do minimum – należy jedynie wypełnić formularz przez Internet lub skontaktować się telefonicznie z Konsultantem.
• Prosty sposób uzyskania dofinansowania w wysokości nawet do 50 tysięcy złotych – wystarczy przejść weryfikację telefoniczną (trwa mniej więcej 15 minut), a następnie podpisać umowę, którą kurier może dostarczyć nawet tego samego dnia.
• Możliwość skorzystania z systemu bez konieczności uiszczania opłaty wstępnej oraz gwarancja najniższego oprocentowania
• Okres spłaty wynosić może nawet 5 lat, a ilość rat ustalona pomiędzy sześcioma a aż sześćdziesięcioma równymi ratami

W celu ustalenia przewidywanych kosztów można skorzystać z kalkulatora rat. Pozwala on na ich dokładne określenie w przypadku standardowej zdolności kredytowej.

Jak uzyskać finansowanie? – opis procedury

Aby ułatwić pacjentom otrzymanie finansowania procedurę, którą należy przejść w celu jego uzyskania, ograniczono do niezbędnego minimum. Dzięki temu jej wykonanie nie wymaga podejmowania skomplikowanych czynności oraz poświęcania dużej ilości czasu. Mogą się Państwo o tym przekonać, czytając zamieszczony poniżej opis procedury:

• Pierwszy krokiem jest stworzenie harmonogramu leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz określenie kosztów niezbędnych do jego realizacji.
• Następnie z pacjentem w celu weryfikacji jego zdolności kredytowej kontaktuje się Konsultant MediRaty. Na podstawie uzyskanych danych przygotowuje dla niego indywidualną ofertę ratalną.
• Pacjentowi, który zgodził się na zaproponowane warunki, zostaje następnie przesłana umowa, którą dostarcza kurier (dokument można otrzymać nawet tego samego dnia).
• Podpisanie przez pacjenta umowy, skutkuje przesłaniem ustalonej sumy na konto Studia Skrzat, co pozwala na rozpoczęcie procesu leczenia.
• Do każdej umowy dołączany jest harmonogram, który dokładnie określa wysokość i ilość rat, jakie musi spłacać pacjent.

Składanie wniosku online

Pacjentom przysługuje prawo do składania wniosku online. Skorzystanie do tego celu z internetu pozwala przeprowadzić całą procedurę bez konieczności wychodzenia z domu, w dowolnym wybranym momencie. Elektroniczny system składania wniosków jest bowiem dostępny nieustannie do dyspozycji pacjentów, co daje im możliwość użycia go o każdej porze dnia lub nocy. Dodatkowo aplikacja E-Mediraty została uproszczona, aby z jej obsługą mogły bez większych problemów poradzić sobie nawet osoby, które nie są dobrze obeznane z nowoczesnymi technologiami. Dokonanie złożenia wniosku wymaga przejścia jedynie trzech prostych kroków, bez konieczności pośrednictwa weryfikatora.
Wypełniając wniosek online, należy podać wszystkie dane, które będą niezbędne przy weryfikacji. Przed przystąpieniem do jego składania trzeba mieć ustaloną datę rozpoczęcia leczenia oraz jego koszty. Weryfikacja poprawnie złożonego wniosku jest niezwykle szybka i trwa czasami tylko pięć minut. W przypadkach o niestandardowym charakterze, które wymagają dodatkowych wyjaśnień, z pacjentami kontaktują się telefonicznie Konsultanci MediRat.

Składanie wniosku z pomocą konsultanta

Osoby, które preferują bardziej tradycyjne formy załatwiania spraw dotyczących finansów, mogą przy składaniu wniosku skorzystać z pomocy Konsultanta MediRat. W celu nawiązania z nim kontaktu należy przesłać formularz zgłoszeniowy zawierający podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, a także adres e-mail lub numer telefonu. Pozwoli to skontaktować mu się w dogodnym dla Państwa terminie. Możecie również sami do niego zadzwonić pod jeden z podanych poniżej numerów:

801 000 265
22/266 83 70 (z tel. kom.)

Konsultanci pozostają do dyspozycji pacjentów do od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00.

MediRaty – dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!