TWORZYMY PIĘKNY UŚMIECH

Stomatologia estetyczna

Chcemy obdarować pacjentów nie tylko zdrowym, ale także pięknym uśmiechem. Jako stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie doskonale sprawę, jak istotną kwestią w dzisiejszym świecie jest posiadanie równych, kształtnych i białych zębów. Ma to ogromny wpływ na wiele kwestii zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Osoby, obdarzone pięknym uśmiechem, są zazwyczaj bardziej pewne siebie, a otoczenie postrzega je jako bardziej atrakcyjne. Dziś również Państwo mogą znaleźć się wśród nich, wystarczy, że skorzystacie z naszej oferty zabiegów - stomatologia estetyczna w Krakowie.

Estetyczna odbudowa zębów – nasza oferta w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów stomatologicznych, dzięki którym staniesz się posiadaczem pięknego uśmiechu:

Licówki

Jednym ze sposobów korekcji kształtu zębów, jaki stosujemy w naszym gabinecie, są licówki. Rozwiązanie to nadaje się nie tylko do wydłużania, skracania czy poszerzania korony pełnoceramicznej, ale służy również do maskowania powstałych na nich przebarwień, których nie da się usunąć w inny sposób. Licówek używamy ponadto w przypadku rozległych wypełnień w zębach przednich, a także w celu usunięcia diastem (czyli przerw między zębami). Licówki to nie tylko estetyczna odbudowa zębów, ale również trwałe rozwiązanie.

Wybielanie zębów metodą BEYOND™

Przywracamy zębom naszym pacjentom śnieżnobiałą barwę. W tym celu stosujemy m.in. wybielanie zębów metodą Beyond. Polega ona na zastosowaniu specjalnego żelu, który pod wpływem działania światła lampy, wnika głęboko w strukturę zęba, rozjaśniając go o kilka stopni, a także eliminując wszystkie przebarwienia z jego powierzchni.

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Jedną z metod wybielania zębów, jaką oferujemy pacjentom, jest metoda nakładkowa. Opiera się ona na stosowaniu specjalnie przygotowanych silikonowych szyn, które wypełniane są preparatem wybielającym. Dzięki dokładnemu dopasowaniu szyn do zębów pacjenta, ich użytkowanie pozostaje bardzo wygodne. Ma to duże znacznie, ponieważ cały proces wybielania odbywa się poza gabinetem. Pacjent, aby uzyskać odpowiedni efekt, powinien zakładać szyny na swoje zęby co noc, przez ściśle określony czas wyznaczony przez dentystę.

Wybielanie zębów martwych

Najczęściej zabiegi wybielania przeprowadza się celu rozjaśniania zębów „żywych”. Jednak można je również zastosować celu zmiany koloru zębów martwych, czyli takich, w których w wyniku rozwoju próchnicy obumarciu uległa miazga zębowa odpowiedzialna za ich poprawne funkcjonowanie. Uzębienie po zabiegach leczenia kanałowego polegającego na usunięciu martwej tkanki, często ulega przebarwieniu – korony robią się szare i mało estetyczne. Jednak, dzięki użyciu preparatu Opalescence Endo, możemy skutecznie wybielić zęby martwe i sprawić, że będą się dobrze prezentować.

Eliminacja diastem

Diastema to termin, którym określa się przerwę pomiędzy górnymi jedynkami. Kiedyś stanowiła ona charakterystyczny element wyglądy wielu osób, dziś jednak posiadanie „szpary” pomiędzy zębami postrzegane jest jako mało atrakcyjne. Dlatego też wiele osób decyduje się coraz częściej na zabiegi eliminacji diastem. W naszym gabinecie wykonujemy je przy użyciu różnych metod, które dobieramy każdorazowo do konkretnego przypadku. Stosujemy m.in. licówki, a także specjalne wypełnienia kompozytowe, za pomocą których zamykamy diastemy. Zdarzają się jednak również sytuacje, w których zachodzi konieczność interwencji naszego ortodonty, który przeprowadza leczenie za pomocą odpowiednio dobranego aparatu korekcyjnego.

Odbudowa na włóknie szklanym

Leczenie kanałowe wymaga nierzadko usunięcia mniejszej lub większej części tkanek. Eliminacja elementów, które uległy martwicy, powoduje to znaczne osłabienie zęba. Staje się on znacznie bardziej kruchy, dlatego znacznie łatwiej o jego złamanie. Aby nie powodować dalszego uszkodzenia zęba, konieczne jest przeprowadzenie zabiegu odbudowy. W naszym gabinecie używamy do tego celu specjalnych wkładów z włókna szklanego. Stosujemy je ze względu na ich niską inwazyjność, wysoką odporność mechaniczną oraz naturalną kolorystykę. Zabieg odbudowy zęba na włóknie szklanym polega na osadzeniu w kanale zęba wkładu z włókna szklanego i odbudowie za pomocą materiału kompozytowego zniszczonej korony.

ortodonta kraków

Licówki porcelanowe

Najlepszy sposób na poprawienie kształtu i wyglądu zębów.

Przebarwienia zębów

Oferujemy kilka zabiegów wybielających, które przywrócą piękny uśmiech twarzy.

Wybielanie lampą BEYOND Polus™

Widocznie bielsze zęby już po jednej wizycie.

Odbudowa na włóknie szklanym

Skuteczny sposób na przywrócenie wspaniałego wyglądu zęba.

PŁATNOŚCI

Za wszystkie zabiegi wykonywane w naszych gabinetach można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub w systemie ratalnym MEDIRATY.