Leczenie na kredyt? Czemu nie!

MediRaty

MediRaty to program finansowania komercyjnych usług medycznych w systemie ratalnym. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który chce korzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej www.mediraty.pl.

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty (RATALNIE.COM S.A.). Dlatego serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług również osoby, którym odpowiada taki system płatności.

Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz internetowy.
  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł w wyniku standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (od 6 do 60 rat równych).

Kalkulator Rat (pokazuje pełne prognozowane koszty, przy standardowej zdolności kredytowej Pacjenta)

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

  • MegaMed ustala indywidualny harmonogram oraz koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem.
  • Konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
  • Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
  • Po podpisaniu umowy na konto MegaMed przekazywane są środki finansowe, a Pacjent może rozpocząć leczenie.
  • Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem.

Wniosek online (weryfikacja samodzielna)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. E-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24/7). Pacjent może bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet, bez wychodzenia w domu, w najbardziej dogodnym dla siebie czasie. Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając standardowe informacje niezbędne do weryfikacji. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut. W sytuacjach nietypowych – do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z asystą Konsultanta

Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00.

MediRaty – dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!