Studio Stomatologii SKRZAT

Od 2002 roku w naszych gabinetach oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi dentystyczne. Zapewniamy nowoczesne leczenie zarówno osób dorosłych, jak i dzieci od najmłodszych lat. W trakcie zabiegów stosujemy zaawansowany technologicznie sprzęt, co pozwala na precyzyjną diagnozę i skuteczne leczenie w wielu dziedzinach stomatologii.

Nasze gabinety stomatologiczne znajdują się na osiedlu Oświecenia 44 i Oświecenia 47D w Nowej Hucie oraz przy ulicy Miłkowskiego 23 na Ruczaju. Specjalizujemy się w STOMATOLOGII RODZINNEJ, w ramach której proponujemy m.in. stomatologię zachowawczą i estetyczną, leczenie dzieci i dorosłych, higienizację, wybielanie BEYOND, leczenie kanałowe pod mikroskopem, ortodoncję, chirurgię i protetykę w tym implanty. Wykorzystujemy preparaty znanych i zaufanych producentów i dbamy o to, aby każde spotkanie z dentystą przebiegło bezboleśnie i bezstresowo.

2002

Otwarcie pierwszego gabinetu

W listopadzie otworzyliśmy pierwszy Gabinet w przychodni na osiedlu Oświecenia 44. Od początku gabinet był nastawiony na leczenie najmłodszych Pacjentów.
2009

Druga lokalizacja

W czerwcu uruchomiliśmy druga placówkę przy ul. Miłkowskiego 23, na Ruczaju w Krakowie. Duże pomieszczenia, 2 unity stomatologiczne i nowoczesny sprzęt m. in. rentgen cyfrowy (radiowizjografia) i doskonały mikroskop marki Zeiss sprawiły, że Pacjenci czują się u nas wspaniale.
2016

Nowy Gabinet - nowe możliwości

W październiku 2016 roku otworzyliśmy trzecią placówkę na osiedlu Oświecenia 47D. Nowoczesny design i sprzęt z włoskiego koncernu CEFLA - producenta unitów STERN WEBER zapewniają nam niezawodność działania, a sprawdzeni, doświadczeni lekarze pozwalają utrzymać dotychczasowy wysoki standard leczenia.
2017

Kolejny (już piąty) unit w naszych gabinetach

W sierpniu w gabinecie na os. Oświecenia 47D zamontowany został kolejny unit stomatologiczny. Zwiększyło to nasze możliwości leczenia Pacjentów i skróciło czas oczekiwania na wizytę.