NAJSZYBSZA METODA WYBIELANIA

Wybielanie zębów - Kraków

Regularne spożywanie jedzenia bogatego w barwniki, picie kawy, ciemnej herbaty, czerwonego wina czy też palenie papierosów wpływa negatywnie na zęby – z czasem szkliwo staje się coraz ciemniejsze. O ile przebarwienia powierzchniowe można usunąć poprzez stosowanie past wybielających, tak zmiany obecne w głębokich strukturach zęba trudno wyeliminować samodzielnie – nawet najlepszymi domowymi metodami. Istnieje jednak sposób, który pozwoli pozbyć się mało estetycznych przebarwień, a jest nim wybielanie zębów. Zabiegi w tym zakresie wykonujemy w naszych gabinetach mieszczących w nowej Hucie i Ruczaju.

BEYOND™ – skuteczne wybielanie zębów

Wybielanie zębów za pomocą lampy BEYOND™, to zabieg o wysokiej skuteczności. W efekcie, aby osiągnąć pożądane rezultaty, wystarczy odwiedzić nasz gabinet jedynie raz. Brak konieczności przeprowadzania kilku zabiegów wynika z wyjątkowych właściwości używanego przez nas żelu wybielającego. Aplikowany na powierzchnię szkliwa i aktywowany przez światło akceleratora Beyond Polus, pozwala rozjaśnić uzębienie nawet o kilka tonów, podczas jednej wizyty.

Działanie żelu

Żel wybielający to preparat, który zawiera nadtlenek wodoru oraz inne substancje pozwalające na spotęgowanie efektów i przyczyniające się do zmniejszenia ryzyka nadwrażliwości po zabiegu.

Żel, pod wpływem działania akceleratora BEYOND™, zwiększa szybkość przechodzenia przez szkliwo do zębiny. Dzięki temu dociera do głębokich warstw, skutecznie eliminując głębokie przebarwienia. Emitowane przez urządzenie światło przyspiesza zatem wybielanie zębów – na skutek większej częstotliwości, która powoduje natychmiastowe rozbicie nadtlenku wodoru. Do procesów utlenienia dochodzi wewnątrz struktury, co jest gwarancją dużej skuteczności oraz długotrwałych rezultatów.

Czas trwania zabiegu i jego efekty

Cały zabieg wybielania zębów trwa w naszym gabinecie ok. 45 minut. Tyle czasu w zupełności wystarcza, aby zobaczyć efekty – zęby będą jaśniejsze, a na ich powierzchni nie zostanie nawet ślad po przebarwieniach. Rezultaty wykonywanych przez nas zabiegów utrzymują się stosunkowo długo. Wynika to z faktu, że po wybielaniu nie stają się bardziej chłonne na barwniki. Trwałość uzyskanych efektów zależna jest jednak od kilku czynników takich jak tryb życia, czy stosowane dieta.

Bezpieczne zabiegi wybielania zębów

Wykonywane przez nas zabiegi wybielania zębów pozostają całkowicie bezpieczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i specjalnych preparatów oraz realizacji w wykonaniu doświadczonego stomatologia procedura ta z pewnością nie spowoduje uszkodzenia szkliwa ani nie wywoła nadwrażliwości zębów.

before after

Zęby Pacjenta przed i po wybielaniu

Wybielenie do 6 odcieni

Bezboleśnie

Tylko jedna wizyta

Długo utrzymujący się efekt wybielania


PŁATNOŚCI

Za wszystkie zabiegi wykonywane w naszych gabinetach można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub w systemie ratalnym MEDIRATY.