Dentysta dziecięcy – o nas

Dobry dentysta dziecięcy powinien posiadać wiedzę i umiejętności niezbędne do sprawnego i dokładnego przeprowadzania zabiegów stomatologicznych, ale wykazywać się także odpowiednim podejściem. Mali pacjenci wymagają bowiem często więcej uwagi i cierpliwości. Dlatego w naszych gabinetach przyjmują wyłącznie stomatolodzy posiadający doświadczenie w obsłudze dentystycznej dzieci. Dzięki temu są w stanie podjąć się leczenia uzębienia u nawet wyjątkowo trudnych pacjentów.

Pełna obsługa dentystyczna dzieci

Jako że nasze gabinety stomatologiczne znajdują się na osiedlu Oświecenia 44 i 47 w Nowej Hucie oraz przy ulicy Miłkowskiego 23 na Ruczaju, bez większych problemów można do nich w krótkim czasie dojechać z dowolnego punktu Krakowa. Każdy z nich wyposażony został w nowoczesny sprzęt, który umożliwia pełną obsługę dentystyczną dzieci. W jej ramach zapewniamy m.in. wizyty adaptacyjne i kontrolne, leczenie zachowawcze zębów mlecznych i stałych, a także szereg zabiegów takich jak lakierowanie, lakowanie czy fluoryzacja. Wykorzystujemy preparaty znanych i zaufanych producentów i dbamy o to, aby każde spotkanie z dentystą przebiegło bezboleśnie i bezstresowo. Zachęcamy także do zapisania swojej pociechy na wizytę do lekarza ortodonty. Każdą nieprawidłowość w uzębieniu i zgryzie warto zauważyć jak najwcześniej, co pozwoli uniknąć poważniejszych problemów.

Przyjazny i wykwalifikowany personel

Zatrudniamy przyjazny i wykwalifikowany personel. Nasi specjaliści są doskonale przygotowani do pracy z dziećmi i nieustannie biorą udział w różnorodnych kursach zawodowych i konferencjach. Dzięki temu możemy zapewniać naszym pacjentom najpopularniejsze, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i skuteczne leczenie. Poniżej przedstawiamy cały nasz personel:

 • Przyjaźni lekarze
 • Bezbolesne zabiegi
 • Kolorowe wypełnienia
 • Karty Rodzinne
 • Wygodna lokalizacja
 • Krótki czas oczekiwania
 • Nagroda po każdej wizycie
 • Gwarancja satysfakcji
 • Dostępność dla niepełnosprawnych
 • Nowoczesny sprzet
 • Najlepsze materiały
 • Radiowizjografia

Zespół naszych lekarzy dziecięcych

Zespół naszych asystentek

Nasze rejestratorki

Rejestratorka

Barbara Leśniewska

Rejestratorka

Monika Lusina

Rejestratorka

Maria Kowalczyk

Rejestratorka

Karolina Tylek

2002

Otwarcie pierwszego gabinetu

W listopadzie otworzyliśmy pierwszy Gabinet w przychodni na osiedlu Oświecenia 44. Od początku gabinet był nastawiony na leczenie najmłodszych Pacjentów.
2009

Druga lokalizacja

W czerwcu uruchomiliśmy druga placówkę przy ul. Miłkowskiego 23, na Ruczaju w Krakowie. Duże pomieszczenia, 2 unity stomatologiczne i piękne, bajkowe malunki na ścianach sprawiły, że miejsce to stało się ulubionym gabinetem dzieciaków.
2016

Nowy Gabinet - nowe możliwości

W październiku 2016 roku otworzyliśmy trzecią placówkę na osiedlu Oświecenia 47D. Nowoczesny design i sprzęt z włoskiego koncernu CEFLA - producenta unitów STERN WEBER zapewniają nam niezawodność działania, a sprawdzeni, doświadczeni lekarze pozwalają utrzymać dotychczasowy wysoki standard leczenia.
2017

Kolejny (już piąty) unit w naszych gabinetach

W sierpniu w gabinecie na os. Oświecenia 47D zamontowany został kolejny unit stomatologiczny. Zwiększyło to nasze możliwości leczenia Pacjentów i skróciło czas oczekiwania na wizytę.