Profesjonalna stomatologia

Stomatologia zachowawcza | Stomatologia estetyczna | Stomatologia dziecięca | Endodoncja | Wybielanie Beyond | Chirurgia | Protetyka | Implanty | Ortodoncja

Najwyższej jakości sprzęt

Unity Anthos, Diplomat, Top Dental | Mikroskopy ZEISS | Radiowizjografia PLANMECA

Nowoczesne gabinety

Wygoda dla Pacjenta | Dostęp dla niepełnosprawnych | Płatności gotówką i kartą

Doświadczeny personel

Zgrany zespół lekarzy i asystentek | Pomocne rejestratorki

ZAPLANUJ WIZYTĘ ABY ROZPOCZĄĆ KOMPLEKSOWE LECZENIE

implanty kraków

Stomatolog dla dorosłych

Przystosowaliśmy nasze gabinety do potrzeb dzieci, nie oznacza to jednak, że zajmujemy się jedynie leczeniem zębów najmłodszych pacjentów. W Studiu Skrzat przyjmuje również stomatolodzy dla dorosłych, który będzie w stanie pomóc Państwu nawet w przypadku zaawansowanego stadium rozwoju próchnicy, a także w przypadku problemów z wadami zgryzu czy koniecznością uzupełniania braków po usuniętych zębach. Pacjenci niezależnie od wieku mogą liczyć na najwyższy poziom realizacji zabiegów dentystycznych wykonywanych w komfortowych warunkach.

Nowocześnie wyposażone gabinety na Ruczaju i w Nowej Hucie

Oferujemy usługi doświadczonych dentystów, którzy przyjmują w trzech doskonale wyposażonych gabinetach, ulokowanych w Krakowie na Ruczaju i w Nowej Hucie.

W naszych gabinetach używamy nowoczesnych narzędzi i urządzeń, co gwarantuje bezbolesne przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanego leczenia. Wykorzystujemy znieczulenie komputerowe The Wand – bardzo precyzyjne i pozwalające wyeliminować skutki uboczne znieczulenia.

Naszym dorosłym pacjentom zapewniamy pełen pakiet zabiegów w zakresie stomatologii estetycznej i zachowawczej. Wśród oferowanych procedur znajduje się m.in. leczenie kanałowe pod mikroskopem, wybielanie zębów, ekstrakcje ósemek i zębów zatrzymanych, zakładanie koron pełnoceramicznych oraz wszczepiania implantów. Nasi ortodonci dobierają odpowiednie aparaty, które pozwalają na skuteczne leczenie wad zgryzu.

W studiu Skrzat dbamy nie tylko o profesjonalne wykonanie każdego zabiegu. Wiemy, że bez względu na wiek, dla wielu pacjentów wizyta u stomatologa wiąże się z dużym stresem. Nasz personel zadba o odpowiednią atmosferę, dzięki czemu będą się Państwo czuć komfortowo. Nowoczesna stomatologia pozwala przeprowadzać wszystkie zabiegi zupełnie bezboleśnie, więc nie ma się czego obawiać.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług stomatologicznych w studiu Skrzat. Zapewniamy najwyższy standard leczenia, kompleksową opiekę i atrakcyjne ceny.

Studio Stomatologii "Skrzat" zaprasza do współpracy firmy, które są zainteresowane usługami stomatologicznymi dla swoich pracowników. Zapraszamy również do współpracy przedszkola. Warunki do uzgodnienia z właścicielem gabinetu.

Czym się zajmujemy?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO i KORZYSTAJ Z PROMOCJI.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO BIULETYNU

  Zapisanie się oznacza zgodę na wysyłanie informacji oraz przetwarzanie danych zgodnych z Polityką Prywatności

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Umów wizytę

  Wypełnij formularz poniżej, a my oddzwonimy w najkrótszym możliwym czasie.

  Jeżeli masz nagły problem stomatologiczny - dzwoń natychmiast

  Centralna Rejestracja Pacjentów: tel. 574-901-897

  Nagłe przypadki przyjmowane są zwykle w tym samym dniu.

   Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.studioskrzat.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STUDIO STOMATOLOGII SKRZAT ANNA FREYER, ul. Miłkowskiego 23, 30-349 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem manager@studioskrzat.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.