Dentysta dziecięcy – o nas

Dobry dentysta dziecięcy powinien posiadać wiedzę i umiejętności niezbędne do sprawnego i dokładnego przeprowadzania zabiegów stomatologicznych, ale wykazywać się także odpowiednim podejściem. Mali pacjenci wymagają bowiem często więcej uwagi i cierpliwości. Dlatego w naszych gabinetach przyjmują wyłącznie stomatolodzy posiadający doświadczenie w obsłudze dentystycznej dzieci. Dzięki temu są w stanie podjąć się leczenia uzębienia u nawet wyjątkowo trudnych pacjentów.

Pełna obsługa dentystyczna dzieci

Jako że nasze gabinety stomatologiczne znajdują się na osiedlu Oświecenia 44 i 47 w Nowej Hucie oraz przy ulicy Miłkowskiego 23 na Ruczaju, bez większych problemów można do nich w krótkim czasie dojechać z dowolnego punktu Krakowa. Każdy z nich wyposażony został w nowoczesny sprzęt, który umożliwia pełną obsługę dentystyczną dzieci. W jej ramach zapewniamy m.in. wizyty adaptacyjne i kontrolne, leczenie zachowawcze zębów mlecznych i stałych, a także szereg zabiegów takich jak lakierowanie, lakowanie czy fluoryzacja. Wykorzystujemy preparaty znanych i zaufanych producentów i dbamy o to, aby każde spotkanie z dentystą przebiegło bezboleśnie i bezstresowo. Zachęcamy także do zapisania swojej pociechy na wizytę do lekarza ortodonty. Każdą nieprawidłowość w uzębieniu i zgryzie warto zauważyć jak najwcześniej, co pozwoli uniknąć poważniejszych problemów.

Przyjazny i wykwalifikowany personel

Zatrudniamy przyjazny i wykwalifikowany personel. Nasi specjaliści są doskonale przygotowani do pracy z dziećmi i nieustannie biorą udział w różnorodnych kursach zawodowych i konferencjach. Dzięki temu możemy zapewniać naszym pacjentom najpopularniejsze, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i skuteczne leczenie. Poniżej przedstawiamy cały nasz personel:

 • Przyjaźni lekarze
 • Bezbolesne zabiegi
 • Kolorowe wypełnienia
 • Karty Rodzinne
 • Wygodna lokalizacja
 • Krótki czas oczekiwania
 • Nagroda po każdej wizycie
 • Sedacja podtlenkiem azotu
 • Dostępność dla niepełnosprawnych
 • Nowoczesny sprzet
 • Najlepsze materiały
 • Radiowizjografia

Zespół naszych lekarzy dziecięcych

Natalia
Lekarz dentysta

Natalia Krogulec

Lekarz dentysta

Barbara Karwan

dentysta dla dzieci ruczaj
Lekarz ortodonta

Magdalena Rudnik

Katarzyna Kotucha
Lekarz dentysta

Katarzyna Kotucha

Lekarz dentysta

Karolina Szulc

Zespół naszych asystentek

dentysta dziecięcy nowa huta
Asystentka stomatologiczna

Marta Bąkowska

dentysta dziecięcy nowa huta
Higienistka stomatologiczna

Marta Jarosz

dentysta dziecięcy kraków
Asystentka stomatologiczna

Renata Kownacka

Asystentka stomatologiczna

Julia Filipowska

Asystentka stomatologiczna

Monika Socha

Nasze rejestratorki

Monika
Rejestratorka

Monika Lusina

Maria
Rejestratorka

Maria Kowalczyk

dentysta dla dzieci kraków
Rejestratorka

Karolina Tylek

2002

Otwarcie pierwszego gabinetu

W listopadzie otworzyliśmy pierwszy Gabinet w przychodni na osiedlu Oświecenia 44. Od początku gabinet był nastawiony na leczenie najmłodszych Pacjentów.
2009

Druga lokalizacja

W czerwcu uruchomiliśmy druga placówkę przy ul. Miłkowskiego 23, na Ruczaju w Krakowie. Duże pomieszczenia, 2 unity stomatologiczne i piękne, bajkowe malunki na ścianach sprawiły, że miejsce to stało się ulubionym gabinetem dzieciaków.
2016

Nowy Gabinet - nowe możliwości

W październiku 2016 roku otworzyliśmy trzecią placówkę na osiedlu Oświecenia 47D. Nowoczesny design i sprzęt z włoskiego koncernu CEFLA - producenta unitów STERN WEBER zapewniają nam niezawodność działania, a sprawdzeni, doświadczeni lekarze pozwalają utrzymać dotychczasowy wysoki standard leczenia.
2017

Kolejny (już piąty) unit w naszych gabinetach

W sierpniu w gabinecie na os. Oświecenia 47D zamontowany został kolejny unit stomatologiczny. Zwiększyło to nasze możliwości leczenia Pacjentów i skróciło czas oczekiwania na wizytę.