Stomatologia dziecięca

Serdecznie witamy na stronie internetowej studia stomatologii „Skrzat”. Oferujemy kompleksowe leczenie dentystyczne dla dorosłych, jesteśmy również doskonale przygotowani na odwiedziny najmłodszych pacjentów. Proponujemy usługi stomatologii dziecięcej w Krakowie  na Ruczaju oraz w Nowej Hucie – w gabinetach przystosowanych specjalnie do potrzeb maluchów. Można do nas przyprowadzać dzieci już od najmłodszych lat.

Dobry stomatolog dziecięcy

Kiedy otwieraliśmy w 2002 roku nasze studio, zależało nam, aby stało się ono synonimem dla dobrego stomatologa dziecięcego w Krakowie. Po upłynięciu półtorej dekady możemy nieskromnie stwierdzić, że udało się nam osiągnąć ten cel. Świadczyć może o tym liczne grono pacjentów, w różnym wieku, którzy od pierwszej wizyty chwalą nasze usługi. Miła, rodzinna atmosfera i odpowiednio przeszkolony personel powodują, że ulegają nam nawet trudni mali pacjenci.

Nasz zespół składa się wyłącznie z dentystów dziecięcych posiadających odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia leczenia zębów oraz doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dlatego każdy z zatrudnionych u nas stomatologów potrafi odpowiednio podejść do nawet wyjątkowo wymagających pacjentów. W efekcie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom bezstresowe leczenie dentystyczne.

Przed rozpoczęciem właściwego leczenia zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu ze swoją pociechą w ramach wizyty adaptacyjnej. Podczas niej dziecko ma możliwość przyzwyczaić się do nowego miejsca, poznać personel i obejrzeć sprzęt, co pozwoli poczuć mu się pewniej i bezpiecznej w trakcie właściwej wizyty.Nasz wykwalifikowany personel dba o przyjazną i rodzinną atmosferę. Dzięki czemu nawet zestresowany mały pacjent poczuje się u nas dobrze. Podejście naszych dentystów dziecięcych sprawia, że mali pacjenci sami, bez przymusu pozwalają na wykonanie badań.

Początkowo prowadziliśmy gabinet na osiedlu Oświecenia 44 w Nowej Hucie. Obecnie, aby ułatwić dostęp do naszych usług także mieszkańcom innych dzielnic Krakowa, otworzyliśmy drugi, przestronny gabinet na Ruczaju, przy ulicy Miłkowskiego 23.

Kompleksowa opieka dentystyczna

Zapewniamy kompleksową opiekę dentystyczną dla dzieci. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów mlecznych i stałych, wykonujemy profesjonalne czyszczenie zębów mlecznych, lakowanie i lakierowanie zębów, impregnację zębiny i wiele innych zabiegów. Nasze gabinety urządzone są tak, aby najmłodsi pacjenci czuli się komfortowo. Kolorowe obrazki na ścianach, postaci znane z bajek, zabawki i gry w poczekalni.

Czym się zajmujemy?

Zabiegi

Wszystkie zabiegi w naszych Gabinetach są tak wykonywane,
aby mali Pacjenci czuli się zawsze bardzo komfortowo

Poznaj naszych lekarzy

Doświadczony zespół lekarzy i asystentek tworzy niepowtarzalną atmosferę w gabinecie. Uśmiech i pogodne samopoczucie to klucz do sukcesu.

 

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz a odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.

Aktualności

Najświeższe fakty i wydarzenia z życia naszego Gabinetu

BĄDŹ NA BIEŻĄCO i KORZYSTAJ Z PROMOCJI.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO BIULETYNU