Stomatologia dziecięca w Krakowie

Serdecznie witamy na stronie internetowej Studia Stomatologii „Skrzat”. W naszych gabinetach zajmujemy się leczeniem zarówno Małych Pacjentów, jak i całych rodzin. Nasze gabinety są specjalnie przystosowane do potrzeb maluchów, zarówno na Ruczaju, jak i w Nowej Hucie. Zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej w Krakowie są wykonywane na najwyższym poziomie.  Można do nas przyprowadzać dzieci już od najmłodszych lat.

Dobry stomatolog dziecięcy

Kiedy otwieraliśmy w 2002 roku nasz pierwszy gabinet, zależało nam, aby stał się on synonimem dla dobrego stomatologa dziecięcego w Krakowie. Po upłynięciu półtorej dekady możemy nieskromnie stwierdzić, że udało się nam osiągnąć ten cel. Świadczyć może o tym liczne grono pacjentów, w różnym wieku, którzy od pierwszej wizyty chwalą nasze usługi. Miła, rodzinna atmosfera i odpowiednio przeszkolony personel powodują, że ulegają nam nawet trudni mali pacjenci.

Nasz zespół składa się z dentystów dziecięcych posiadających odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia leczenia zębów oraz doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dlatego każdy z zatrudnionych u nas stomatologów potrafi odpowiednio podejść do nawet wyjątkowo wymagających pacjentów. W efekcie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom bezstresowe leczenie dentystyczne.

Przed rozpoczęciem właściwego leczenia zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu ze swoją pociechą w ramach wizyty adaptacyjnej. Podczas niej dziecko ma możliwość przyzwyczaić się do nowego miejsca, poznać personel i obejrzeć sprzęt, co pozwoli poczuć mu się pewniej i bezpiecznej w trakcie właściwej wizyty. Nasz wykwalifikowany personel dba o przyjazną i rodzinną atmosferę, dzięki czemu nawet najbardziej zestresowany mały pacjent poczuje się u nas dobrze. Podejście naszych dentystów dziecięcych sprawia, że mali pacjenci sami, bez przymusu pozwalają na wykonanie leczenia.

Kompleksowa opieka dentystyczna

Zapewniamy kompleksową opiekę dentystyczną dla dzieci i dorosłych. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów mlecznych i stałych, wykonujemy profesjonalne czyszczenie zębów mlecznych, lakowanie i lakierowanie zębów, impregnację zębiny i wiele innych zabiegów. Nasze gabinety urządzone są tak, aby najmłodsi pacjenci czuli się komfortowo. Kolorowe obrazki na ścianach, postaci znane z bajek, zabawki i gry w poczekalni. Po wizycie każdy mały pacjent otrzymuje nagrodę.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz a odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.

    Aktualności

    Najświeższe fakty i wydarzenia z życia naszego Gabinetu

    BĄDŹ NA BIEŻĄCO i KORZYSTAJ Z PROMOCJI.

    ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO BIULETYNU