Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji w zakresie wykonywania zabiegów. Kluczowe podczas leczenia zębów u najmłodszych pacjentów jest również odpowiednie podejście, dzięki któremu dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo. Proponujemy usługi stomatologii dziecięcej w Krakowie na Ruczaju oraz w Nowej Hucie – w gabinetach przystosowanych specjalnie do potrzeb maluchów. Można do nas przyprowadzać dzieci już od najmłodszych lat.

Dobry stomatolog dziecięcy

Kiedy otwieraliśmy w 2002 roku nasze studio, zależało nam, aby stało się ono synonimem dla dobrego stomatologa dziecięcego w Krakowie. Po upłynięciu półtorej dekady możemy nieskromnie stwierdzić, że udało się nam osiągnąć ten cel. Świadczyć może o tym liczne grono pacjentów, w różnym wieku, którzy od pierwszej wizyty chwalą nasze usługi. Miła, rodzinna atmosfera i odpowiednio przeszkolony personel powodują, że ulegają nam nawet trudni mali pacjenci.

Nasz zespół składa się wyłącznie z dentystów dziecięcych posiadających odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia leczenia zębów oraz doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dlatego każdy z zatrudnionych u nas stomatologów potrafi odpowiednio podejść do nawet wyjątkowo wymagających pacjentów. W efekcie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom bezstresowe leczenie dentystyczne.

Zabiegi wykonywane u najmłodszych pacjentów

W ramach stomatologii dziecięcej zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów mlecznych i stałych. Wykonujemy również:

  • czyszczenie zębów mlecznych,
  • lakowanie i lakierowanie,
  • impregnację zębiny,
  • leczenie kanałowe pod mikroskopem.

Nasz ortodonta przeprowadzi leczenie wad zgryzu.Wizyta adaptacyjna

Przed rozpoczęciem właściwego leczenia zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu ze swoją pociechą w ramach wizyty adaptacyjnej. Podczas niej dziecko ma możliwość przyzwyczaić się do nowego miejsca, poznać personel i obejrzeć sprzęt, co pozwoli poczuć mu się pewniej i bezpiecznej w trakcie właściwej wizyty. Nasz wykwalifikowany personel dba o przyjazną i rodzinną atmosferę. Dzięki czemu nawet zestresowany mały pacjent poczuje się u nas dobrze. Podejście naszych dentystów dziecięcych sprawia, że mali pacjenci sami, bez przymusu pozwalają na wykonanie badań. Urządziliśmy gabinety tak, by najmłodsi pacjenci czuli się komfortowo. Na ścianach widnieją kolorowe obrazki z postaciami ze znanych bajek, a w poczekalni stworzyliśmy kącik z grami i zabawkami.Poznaj naszych lekarzy

Doświadczony zespół lekarzy i asystentek tworzy niepowtarzalną atmosferę w gabinecie. Uśmiech i pogodne samopoczucie to klucz do sukcesu.

 

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz a odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.

Aktualności

Najświeższe fakty i wydarzenia z życia naszego Gabinetu

BĄDŹ NA BIEŻĄCO i KORZYSTAJ Z PROMOCJI.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO BIULETYNU