Wybielanie zębów

Wybielanie zębów – przebieg zabiegu

Wybielanie zębów lampą Beyond to najszybszy sposób, aby uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Dzięki niej pozbędziesz się przebarwień powstałych na szkliwie. Poznaj bezbolesny i skuteczny przebieg zabiegu. Takie wybielanie jest wyjątkowo trwałe, a już jedna sesja sprawia, że efekt utrzymuje się nawet powyżej 2 lat. 

Na czym polega wybielanie zębów?

Wybielanie zębów polega na rozjaśnieniu szkliwa za pomocą specjalnych substancji. Przed rozpoczęciem zabiegu należy najpierw oczyścić płytkę nazębną, a następnie nałożyć specjalny rozwierak, który odsłania usta i policzki od zębów. W kolejnym etapie nakłada się specjalny preparat, który osłania dziąsła. Stomatolog przystępuje do nałożenia żelu, a następnie naświetla zęby. Lampa Beyond emituje niebieskie światło o wysokiej częstotliwości, który aktywuje żel wybielający, posiadający w swoim składzie nadtlenek wodoru. 

Czy lampa Beyond jest skuteczna?

Użyte światło akceleratora lampy Beyond jest bardzo bezpieczne, a także wysoce skuteczne. Wszystko to za sprawą doskonałego żelu, którego substancje szybko przechodzą przez szkliwo do głębszych warstw, gdzie pozbywają się przebarwień spowodowanych czynnikami wewnętrznymi. Podczas trwania wizyty, nakładanie żelu wraz z naświetlaniem powtarza się trzy razy po 15 min. Na samym końcu stomatolog musi nałożyć substancję, która zapobiega nadwrażliwości szkliwa. Cały zabieg jest, bezbolesny, szybki i przynosi długotrwałe efekty. W ciągu 45 min zyskujesz nowy, śnieżnobiały uśmiech. 

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu? 

To, jak długo można cieszyć się rezultatami zabiegu, jest kwestią indywidualną i zależy od dalszych nawyków żywieniowych i trybu życia. Aby efekty wybielania utrzymały się jak najdłużej, należy stosować się do zaleceń białej diety. Polega ona na spożywaniu jedzenia, które nie przebarwia zębów. Taką dietę należy stosować przez kilka pierwszych dni od daty zabiegu.

Share: