Obrazek Biedronki Obrazek Biedronki Obrazek Grzybka Obrazek Biedronki
Nasze aktualne
PROMOCJE

ząbek
SPRAWDŹ WSZYSTKIE PROMOCJE

Stomatolog dziecięcy w Krakowie – studio „Skrzat”

Serdecznie witamy na stronie internetowej studia stomatologii „Skrzat”. Oferujemy kompleksowe leczenie dentystyczne dla dorosłych, jesteśmy również doskonale przygotowani na odwiedziny najmłodszych pacjentów. Proponujemy usługi stomatologii dziecięcej w Krakowie na Ruczaju oraz w Nowej Hucie, w gabinetach przystosowanych specjalnie do potrzeb maluchów. Można do nas przyprowadzać dzieci już od najmłodszych lat. Nasz wykwalifikowany personel zadba o przyjazną i rodzinną atmosferę, aby nawet najbardziej kapryśny mały pacjent czuł się dobrze i pozwolił na wykonanie badania bez jakiegokolwiek przymusu.

Studio stomatologiczne „Skrzat” zostało założone w 2002 roku i od tamtej pory zdobyliśmy zaufanie wielu pacjentów w każdym wieku, którzy od pierwszej wizyty chwalą nasze usługi. Zatrudniamy wykwalifikowanych dentystów dziecięcych, którzy potrafią odpowiednio podejść do każdego pacjenta. Najmłodszym zapewniamy bezstresowe leczenie dentystyczne oraz usługi ortodonty dziecięcego. Zapraszamy także na specjalne wizyty adaptacyjne, podczas których pociechy przyzwyczają się do nowego miejsca, poznają personel i obejrzą sprzęt, dzięki czemu będą czuć się pewniej i bezpiecznej w trakcie właściwej wizyty.

W studiu „Skrzat” zapewniamy pełną opiekę dentystyczną dla dzieci. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów mlecznych i stałych, wykonujemy profesjonalne czyszczenie zębów mlecznych, lakowanie i lakierowanie zębów, impregnację zębiny i wiele innych zabiegów. Nasze gabinety stomatologiczne w Krakowie urządzone są tak, aby najmłodsi pacjenci czuli się komfortowo. Kolorowe obrazki na ścianach, postaci znane z bajek, zabawki i gry w poczekalni.

Studio Stomatologii "Skrzat" to gabinet przyjazny dzieciom. Miła, rodzinna atmosfera i wykwalifikowany personel powodują, że ulegają nam nawet trudni mali pacjenci. Usługi świadczymy już od 2002 roku i przez ten czas zdążyliśmy zyskać zaufanie zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Początkowo gabinet mieścił się na osiedlu Oświecenia 44 w Nowej Hucie, lecz obecnie otworzyliśmy drugi, przestronny gabinet na Ruczaju, przy ulicy Miłkowskiego 23.

 

rejestracja


Dowiedz się więcej
Umów się
na wizytę on-line!
Sprawdź szczegóły >>
Newsletter

Twój adres e-mail został dodany
Newsletter

Twój adres e-mail został wypisany
Newsletter

Podaj poprawny adres e-mail!
Newsletter

Błąd! Spróbuj ponownie!
Newsletter

Adres
nie znajduje się w naszej bazie
<< Wpisz inny adres
Newsletter

Wypisz się z naszego newslettera

Wypisz się >>

Studio Stomatologii "Skrzat" oferuje Państwu:


teeth
mpm