Newsletter

Zapisz się do newslettera aby dostawać najświeższe informacje o promocjach!


Dodaj / Usuń

Zaproszenia ślubne MediRaty

Karta rodzinna

Karta Rodzinna

Karty rodzinne rozdawane są w przypadku, gdy co najmniej 2 osoby z jednej rodziny leczą się w naszym gabinecie, przy czym przynajmniej jedna z nich jest osobą dorosłą. Karta upoważnia do 5% rabatu na usługi stomatologiczne.

Promocje dentysta Kraków

Promocja

Wybielanie zębów Beyond - 1 osoba 499 zł + pasta wybielająca gratis.
Wybielanie Beyond dla dwóch osób – 850 zł!

Studio Stomatologii Skrzat

Skrzat

Studio Stomatologii "Skrzat" to gabinet przyjazny dzieciom. Miła, rodzinna atmosfera i wykwalifikowany personel powodują, że ulegają nam nawet trudni mali pacjenci. Usługi świadczymy już od 2002 roku i przez ten czas zdążyliśmy zyskać zaufanie zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Początkowo gabinet mieścił się na osiedlu Oświecenia 44 w Nowej Hucie, lecz obecnie otworzyliśmy drugi, przestronny gabinet na Ruczaju, przy ulicy Miłkowskiego 23.

Studio Stomatologii "Skrzat" świadczy pełen zakres usług stomatologicznych. Wykorzystując nowoczesny sprzęt, dbamy o to, aby wizyta była dla pacjenta bezbólowa i bezstresowa. Po wizycie każdy mały pacjent dostaje upominek. Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych na Os. Oświecenia i Ruczaju, gdzie przyjmują najlepsi stomatolodzy dziecięcy w Krakowie. U nas dzieci nie boją się dentysty! 

Piękny uśmiech to nasza sprawka! 

 

Wyślij

Oddzwonimy do Państwa w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.