Obsługa dentystyczna klientów indywidualnych i firm - o nas

Od momentu powstania naszego studia stomatologii skupiamy się na dostarczaniu naszym pacjentom najwyższej jakości usług. Dlatego też zadbaliśmy o odpowiednie wyposażenie – do realizacji zabiegów wykorzystujemy nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia i urządzenia. W efekcie możemy przeprowadzać nawet skomplikowane zabiegi, takie jak leczenie kanałowe w pełni bezboleśnie. Rozumiejąc, jak stresującym doświadczeniem dla wielu osób, jest wizyta u stomatologa, zapewniamy możliwe najbardziej komfortowe warunki. O odpowiednią atmosferę dbają nasi pracownicy, którzy wyróżniają się podejściem pełnym zrozumienia dla potrzeb pacjentów.

Podjęte przez nas działania przyniosły efekty. W trakcie 16 lat istnienia studia stomatologicznego Skrzat zyskaliśmy zaufanie licznych pacjentów. Wielu z nich w uznaniu dla wysokiej jakości wykonywanych zabiegów oraz przyjaznej obsługi, od lat korzysta z naszych usług stomatologicznych. Wzrost zainteresowania naszą ofertą pozwolił nam otworzyć nowy gabinet. Dzięki temu pacjenci ze wszystkich części Krakowa mogą bez większych problemów szybko dostać się do jednej z prowadzonych przez nas placówek. Z naszych usług skorzystać mogą jednak nie tylko klienci indywidualni, zajmujemy się bowiem również obsługą dentystyczną firm. Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą w tym zakresie zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy warunki współpracy.

 • Przyjaźni lekarze
 • Bezbolesne zabiegi
 • Wybielanie BEYOND
 • Karty Rodzinne
 • Wygodna lokalizacja
 • Krótkie terminy
 • Obniżki i promocje
 • Gwarancja satysfakcji
 • Dostępność dla niepełnosprawnych
 • Nowoczesny sprzęt
 • Najlepsze materiały
 • Radiowizjografia na miejscu

Zespół naszych lekarzy

Zespół naszych asystentek

Nasze rejestratorki

Rejestratorka os.Oświecenia 47D

Barbara Leśniewska

Rejestratorka os.Oświecenia 47D

Monika Lusina

Rejestratorka ul.Miłkowskiego 23

Karolina Tylek

2002

Otwarcie pierwszego gabinetu

W listopadzie otworzyliśmy pierwszy Gabinet w przychodni na osiedlu Oświecenia 44. Od początku gabinet był nastawiony na leczenie najmłodszych Pacjentów.
2009

Druga lokalizacja

W czerwcu uruchomiliśmy druga placówkę przy ul. Miłkowskiego 23, na Ruczaju w Krakowie. Duże pomieszczenia, 2 unity stomatologiczne i piękne, bajkowe malunki na ścianach sprawiły, że miejsce to stało się ulubionym gabinetem dzieciaków.
2016

Nowy Gabinet - nowe możliwości

W październiku 2016 roku otworzyliśmy trzecią placówkę na osiedlu Oświecenia 47D. Nowoczesny design i sprzęt z włoskiego koncernu CEFLA - producenta unitów STERN WEBER zapewniają nam niezawodność działania, a sprawdzeni, doświadczeni lekarze pozwalają utrzymać dotychczasowy wysoki standard leczenia.
2017

Kolejny (już piąty) unit w naszych gabinetach

W sierpniu w gabinecie na os. Oświecenia 47D zamontowany został kolejny unit stomatologiczny. Zwiększyło to nasze możliwości leczenia Pacjentów i skróciło czas oczekiwania na wizytę.