NAJSZYBSZA METODA WYBIELANIA

Wybielanie lampą BEYOND

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa lub dyplomowaną higienistkę. Zęby po wybielaniu nie stają się bardziej wrażliwe dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od  trybu życia pacjenta.
before after

Zęby Pacjenta przed i po wybielaniu

Wybielenie do 6 odcieni

Bezboleśnie

Tylko jedna wizyta

Długo utrzymujący się efekt wybielania

CENNIK

Konsultacja przed zabiegiem

bezpłatnie

Zawiera przegląd oraz ustalenie planu zabiegu

Higienizacja

250 zł

Zawiera pełną higienizację zębów: czyszczenie z kamienia i osadu oraz piaskowanie

Wybielanie lampą Beyond™

1000 zł

PŁATNOŚCI

Za wszystkie zabiegi wykonywane w naszych gabinetach można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub w systemie ratalnym MEDIRATY.