Brak zęba to nie tragedia

Implanty

Co to jest implant?

Implant to mała tytanowa lub tytanowo cyrkonowa śruba, która jest doskonale tolerowana przez organizm ludzki. Implant trwale zrasta się z kością zastępując utracony korzeń zęba – jest to proces osteointegracji. Służy jako podpora dla przyszłej odbudowy protetycznej takiej tak korony, mosty czy protezy. Protetyka wykonana na implantach jest bardzo trwała i stabilna.

Tytan to srebrno-biały, niezwykle wytrzymały, biokompatybilny metal. Dzięki swoim unikalnym właściwościom tytan z powodzeniem stosowany jest od lat do produkcji implantów stomatologicznych. Testy przeprowadzone zgodnie z normami ISO potwierdzają, że w porównaniu z komercyjnie czystym tytanem używanym do produkcji implantów, implanty tytanowo-cyrkonowe cechuje większa wytrzymałość mechaniczna.

Zabieg wszczepienia implantu przeprowadza się w warunkach gabinetu stomatologicznego w znieczuleniu miejscowym. Za pomocą implantów można odbudować brak pojedynczego zęba, kilku zębów lub całego łuku zębowego.

W naszych gabinetach wszczepianiem implantów zajmuje się doświadczony chirurg, a cały zabieg jest wykonywany z zastosowaniem najnowszych światowych technologii. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja implantologiczna wraz z wykonaniem zdjęć rentgenowskich.

 

Rekonstrukcja utraconych zębów

Profesjonalizm i Bezpieczeństwo

Najwyższej jakości materiały

Przywracamy piękny uśmiech

CENNIK

Wszczepienie implantu

2400 zł

PŁATNOŚCI

Za wszystkie zabiegi wykonywane w naszych gabinetach można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub w systemie ratalnym MEDIRATY.