Nasze aktualne
PROMOCJE

ząbek
SPRAWDŹ WSZYSTKIE PROMOCJE

Gabinet stomatologiczny w Krakowie – studio „Skrzat”

 

Gabinet stomatologiczny w Krakowie – Studio Stomatologii „Skrzat”

 

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi dentystyczne dla dzieci i dorosłych. Dla nas liczy się przede wszystkim Państwa komfort oraz efektywność leczenia. Dzięki rozległej wiedzy i wysokim kompetencjom naszych specjalistów możemy zapewniać pełną opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Podczas zabiegów używamy nowoczesnych narzędzi i urządzeń, co gwarantuje bezbolesne przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanego leczenia. Oferujemy usługi doświadczonych dentystów w Krakowie na Ruczaju i w Nowej Hucie, w jednym z trzech doskonale wyposażonych gabinetów.

Oprócz szerokiej oferty przygotowanej specjalnie dla najmłodszych pacjentów, proponujemy także kompleksowe usługi w zakresie wielu dziedzin stomatologii dla osób dorosłych. Zajmujemy się stomatologią estetyczną i zachowawczą, oferujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem, wybielanie zębów, korony pełnoceramiczne oraz implanty. Nasze usługi obejmują również protetykę i chirurgię, zapewniamy też usługi ortodonty w Krakowie.

W studiu Skrzat dbamy nie tylko o profesjonalne wykonanie każdego zabiegu. Wiemy, że bez względu na wiek, dla wielu pacjentów wizyta u stomatologa wiąże się z dużym stresem. Nasz personel zadba o odpowiednią atmosferę, dzięki czemu będą się Państwo czuć komfortowo. Nowoczesna stomatologia pozwala przeprowadzać wszystkie zabiegi zupełnie bezboleśnie, więc nie ma się czego obawiać.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług stomatologicznych w studiu Skrzat. Zapewniamy najwyższy standard leczenia, kompleksową opiekę i atrakcyjne ceny.

Studio Stomatologii "Skrzat" zaprasza do współpracy firmy, które są zainteresowane usługami stomatologicznymi dla swoich pracowników. Zapaszamy również do współpracy przedszkola. Warunki do uzgodnienia z właścicielem gabinetu.

 

rejestracja


Dowiedz się więcej
Umów się
na wizytę on-line!
Sprawdź szczegóły >>
Newsletter

Twój adres e-mail został dodany
Newsletter

Twój adres e-mail został wypisany
Newsletter

Podaj poprawny adres e-mail!
Newsletter

Błąd! Spróbuj ponownie!
Newsletter

Adres
nie znajduje się w naszej bazie
<< Wpisz inny adres
Newsletter

Wypisz się z naszego newslettera

Wypisz się >>

Studio Stomatologii "Skrzat" oferuje Państwu:


teeth
mpm